Språk

 

Viktig kontaktinformasjon i perioden skolen holder stengt

Skolen, oversiktsbilde - Klikk for stort bildeSkolen, oversiktsbilde 

Navn:

Funksjon:

Telefonnummer:

E-post:

Åpningstid:

Elin Tovik

Sentralbord

78 96 33 00

elin.tovik@tffk.no

10.00-14.00

Øystein Hansen

Rektor

41 02 69 91

oystein.hansen@tffk.no

09.00-16.00

Ingvild Wartiainen

Ass.rektor

95 92 40 51

ingvild.wartiainen@tffk.no

09.00-16.00

Beate Huru

Avd.leder YF

48 20 79 13

wenche.beate.huru@tffk.no

09.00-16.00

Bjørn-Tore Andersen

Avd.leder YF

99 01 79 94

bjorn.tore.andersen@tffk.no

09.00-16.00

Even Stunes

Avd.leder ST

92 22 18 84

even.stunes@tffk.no

09.00-16.00

Jan Sverre B. Jensen

Avd.leder ST

47 45 64 77

jan-sverre.jensen@tffk.no

09.00-16.00

Nina Danielsen

Sos.ped.rådgiver

47 71 09 88

nina.danielsen@tffk.no

09.00-16.00

Jørn B. Krogseng

Karriereveileder

95 05 71 08

jorn.brose.krogseng@tffk.no

09.00-16.00

Stig Nytun

Oppfølgingstjenesten

97 40 40 53

stig.nytun@tffk.no

09.00-16.00

Elin Henriksen

PP-rådgiver

41 59 12 46

elin.henriksen@tffk.no

09.00-16.00

Trond K. Hansen

Ledende vaktmester

45 48 66 98

trond.ketil.hansen@tffk.no

09.00-16.00

Bjørn Cato Woll

Datahjelp/assistanse

97 97 72 90

bjorn.cato.voll@tffk.no

09.00-16.00